O nás

HISTORIE

Před více než 20 léty byla společnost Elmich Corporation, založena v Ostravě, v České republice, s hlavní činností v oblasti výroby a obchodování se zbožím pro domácnost. Dnes díky 20leté cestě vývoje se Elmich řadí mezi lídry v oboru. Rozšiřuje svůj vliv i mimo kontinent a je v mnoha dalších zemích po celém světě, například: USA , Mexiko, Německo, Itálie, Hongkong, Myanmar ... a samozřejmě Vietnam.

Na ten vstoupila v roce 2011 otevřením showroomu v Hanoji. Nyní, po 9 letech ve Vietnamu, má Elmich systém téměř 10 showroomů a je přítomný ve většině hlavních supermarketů a obchodů po celé zemi, a stále více potvrzuje svou pozici na trhu s domácími spotřebiči v kvalitě.

V září 2015 zahájila společnost Elmich v provincii Ha Nam továrnu na ploše 5 hektarů. Jedná se o továrnu s předním systémem výrobní linky v jihovýchodní Asii, s konstrukční kapacitou více než 7 milionů produktů ročně. Jedná se o důležitý milník, který naznačuje silný rozvoj společnosti Elmich.

Naše továrna

V nadcházející době si Elmich klade za cíl pokračovat v potvrzování a udržování své vedoucí pozice v segmentu domácích spotřebičů střední a vyšší třídy. S touhou přinést spotřebitelům nejkvalitnější výrobky evropského standardu.

ZÁKLADNÍ HODNOTY

  • Zákazník je číslo jedna
  • Udržitelný rozvoj
  • Odpovědnost vůči společnosti a životnímu prostředí
  • Inovace - kreativita - profesionalita

Vizí je pak pokračování na cestě stát se silnou nadnárodní společností v globálním měřítku prostřednictvím podpory expanze, výroby, distribuce a prodeje výrobků pro domácnost. Péče o zákazníky se navíc stále více zdokonaluje a zdokonaluje, aby měli zákazníci co nejlepší zážitek, protože společnost Elmich chce, aby zákazníci byli maximálně spokojeni, a to nejen s produktem, ale celkově s přístupem celé firmy.